Geoblog.pl    Strine    Podróże    Australia 2007    Sydney

Sydney

Australia
Australia, Sydney

Hola!
Jestem w Sydney, po kilku perturbacjach zalogowalam sie w hostelu i wykorzystuje chwile wolnego na dostep do internetu.
Miasto prezentuje sie pieknie z samolotu przylatujacego tu noca, niestety dzisiaj troche pada...

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za zaleglosci - po prostu nie ma kiedy i gdzie opisywac wielu (!) przygod, wiec pewnie nadrobie dopiero po powrocie do Polski. Napisze na pewno wieeeeeeele tak, ze bedziecie mieli co czytac przez nastepne 5 miesiecy :D

Pozdrawiam i lece do Sydney Aquarium (tak, takiego z rybkami :D)

buziaki

PS Obiecuję poprawę w kwestii aktualizacji bloga. Naprawdę :)

Rudencja
Rudencja - 2007-11-07 08:40
No już myślałam, że się zgubiliście :-)
Sydney ... Aqarium i Muzeum morskie (jest taniej z YHA!) jest super, polecamy też Taroonga Zoo i wieczorny koncert w Operze jak znajdziecie czas (ceny baaardzo zróżnicowane). WARTO!!! Nie mieliśmy ciuchów galowych ale okazały się nie potrzebne.
Zgodnie z tym co piszą mądre przewodniki ta kolejka naziemna jeżdżąca po Daryling Harbour jest daremna ale tania i można chyba za 2$ jeździć cały dzień dookoła :-)

Pozdrawiam

Joel
Joel - 2007-11-16 10:59
Ja z kolei sie balem, ze was dziobaki podziobaly... Albo diabli tasmanscy wzieli. Ale dopsz, ze zyjecie i nie macie czasu, by dawac znac. Znaczy, ze sie swietnie bawicie!

Strine
Magda Rut